...
 

Kārlis Cābulis

Pieredzes jomas: Digitālais Mārketings Web risinājumi Satura Mārketings Interneta vietņu izstrāde Korporatīvā identitāte Sociālie tīkli

Esmu atvērts sadarbībai

Digitālais mārketings
Mēs katrs esam speciālisti savā jomā, es protams varu nokrāsot griestus dzīvokli vai saskaldīt malku, tomēr labāk būs, ja katrs darīsim to, ko spēs novērtēt ne tikai paša pašapziņa, bet arī apkārtējie.

WEB dizains

Digitālais mārketings, interneta risinājumi

Profesionala mājas lapu un portālu izstrāde atbilstoši jūsu biznesa prasībām un darbības sfērai.

Web dizainā mēs ietveram daudz vairāk nekā tikai attēlu zīmēšana un programmēšana. Lai sniegtu maksimāli efektīvu rezultātu, web dizains ir saistīts ar padziļinātu biznesa izpēti un konkurējošo produktu analīzi, tirgus izpēti un tikai tad mākslinieks sadarbībā ar mārketinga speciālistiem un programmatūras izstrādātjiem sāk dizaina maketu izveidi.

Mūsu kompānijā jau ilgus gadus darbojas vienota profesionāļu komanda: mākslinieki, konsultanti, animatori un ilustratori, kā arī programmētāji ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi.

Mēs specializējamies pilna izstrādes cikla organizēšanā, sākot ar klienta vēlmju uzklausīšanu un beidzot ar pabeigta produkta uzturēšanu un jaunu ideju harmonisku iekļaušanu jau gatavā risinājumā.

Kā dinamiski augošs uzņēmums mēs veidojam individuālu pieeju katram klientam un projektam.

Nav svarīgi vai klients ir izvēlējies veidot informatīvu interneta vietni vai pelnīt ar e-komercijas sistēmas palīdzību, mēs priecāsimies jums palīdzēt spert profesionālus soļus e-pasaulē.


Kopīgot

Vēlies ko līdzīgu? Pajautā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!