...
 

Kārlis Cābulis

Pieredzes jomas: Digitālais Mārketings Web risinājumi Satura Mārketings Interneta vietņu izstrāde Korporatīvā identitāte Sociālie tīkli

Portfolio

Digitālais mārketings
Ilgās nakts stundas, iedvesmas mirkļi un idejas, kas tiek notvertas radīšanas procesā, pamazām  pārvēršas par putniem, kas dzīvo savu patstāvīgu krāsainu dzīvi. Un iespējams, ka pēc laika sastopot savus darbus viņu iedzīvotā vidē, Tu tos pirmajā mirklī pat neatpazīsi, tikai mulsinošā dežavu sajūta, liek ieskatīties uzmanīgāk un pamanīt sev raksturīgās nianses.

Saliena Golf: interneta vietnes koncepcija un izstrāde

Digitālais mārketings, interneta risinājumi

Saliena Golf klientus priecē divi golfa laukumi - Dārzu laukums un Kluba laukums. To projektēšanu veikusi starptautiski atzīta profesionāļu komanda arhitekta Pekka Wesamaa (Kara-Consult Oy, Somija) vadībā, ar vairāk kā 50 golfa laukumu projektēšanas pieredzi Eiropā. Arhitektu un dizaineru idejas iedzīvinājis SIA "Modo Rīga" Māra Gulāna vadībā, ar vairāku golfa laukumu izbūves pierdzi Baltijas valstīs un NVS.

Saliena Golf interneta vietne atspoguļu Golfa kluba pakalpojumu klāstu, ieskaitot golfa laukuma bedrīšu aprakstus un veikala preču klāstu. Tiek nodrošināta spēlētāju tee-time reģistrācija reālā laika režīmā, pasūtījumu kontrole.

  • Dizaina adaptācija
  • Tehnoloģiskā risinājuma konsultācijaas
  • Satura vadības sistēma
  • Lietotāja atbalsts

Kopīgot

Vēlies ko līdzīgu? Pajautā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!