...
 

Kārlis Cābulis

Pieredzes jomas: Digitālais Mārketings Web risinājumi Satura Mārketings Interneta vietņu izstrāde Korporatīvā identitāte Sociālie tīkli

Portfolio

Digitālais mārketings
Ilgās nakts stundas, iedvesmas mirkļi un idejas, kas tiek notvertas radīšanas procesā, pamazām  pārvēršas par putniem, kas dzīvo savu patstāvīgu krāsainu dzīvi. Un iespējams, ka pēc laika sastopot savus darbus viņu iedzīvotā vidē, Tu tos pirmajā mirklī pat neatpazīsi, tikai mulsinošā dežavu sajūta, liek ieskatīties uzmanīgāk un pamanīt sev raksturīgās nianses.

Restorāns Prospekts 55: interneta vietnes izstrāde

Digitālais mārketings, interneta risinājumi

Projekta infoDatums:
2016.gads
Termiņš:
10.darba dienas
Kategorija:
Tēmturi:
Saturs:
  1. Veidņu pamata interneta vietnes izveidošana
  2. Mobilā interneta atbilstība
  3. SEO prasību nodrošināšana
  4. Izvietošana uz Hostinga servera
  5. Satura ievade atbilstoši klienta vēlmēm un UX rekumendācijām
  6. Virtuālās 360* tūres ievietošana sistēmā
  7. Lietotāju apmācība
  8. Uzturēšana
logo

Restorāns Prospekts 55Restorāns PROSPEKTS 55 atrodas Jūrmalas klusajā daļā, Vaivaros. Pāris minūšu gājienā līdz jūrai. No agra pavasara līdz vēlam rudenim Jūs varat izbaudīt sauli mājīgajā terasē ziedu ielenkumā. PROSPEKTS 55 ir restorāns ar plašu ēdienkarti, labu servisu, viesmīlīgu apkalpošanu, bagātīgu vīna izvēli un savu beķereju, kuras gardās picas īpaši iecienījuši bērni.Dodaties ciemos vai gaidāms romantisks vakars pie jūras? PROSPEKTS 55 piedāvā dažādus kārumus un vīnu no mūsu pašu vīna veikala! Mūsu restorāna apmeklējums ir labs sākums jebkuram notikumam. Gaidīsim Jūs ciemos gan ar auto, gan velosipēdiem, jo mums ir plaša autostāvieta un velonovietne.

Vēlies ko līdzīgu?

Vairāk informācijas par iespēju izveidot savu interneta vietni, jautā

Kopīgot

Vēlies ko līdzīgu? Pajautā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!