...
 

Kārlis Cābulis

Pieredzes jomas: Digitālais Mārketings Web risinājumi Satura Mārketings Interneta vietņu izstrāde Korporatīvā identitāte Sociālie tīkli

Portfolio

Digitālais mārketings
Ilgās nakts stundas, iedvesmas mirkļi un idejas, kas tiek notvertas radīšanas procesā, pamazām  pārvēršas par putniem, kas dzīvo savu patstāvīgu krāsainu dzīvi. Un iespējams, ka pēc laika sastopot savus darbus viņu iedzīvotā vidē, Tu tos pirmajā mirklī pat neatpazīsi, tikai mulsinošā dežavu sajūta, liek ieskatīties uzmanīgāk un pamanīt sev raksturīgās nianses.

Read2do.eu

Digitālais mārketings, interneta risinājumi

Projekta informācija

Kad:
2018.g. janv. - 2019.g. aug.
Kategorija:
Interneta vietne:

Paveikts

  • Projekta front-end un back-end izstrāde, tajā skaitā Erasmus+ projektā iesaistīto darbinieku darba kontrole un statistika
  • YouTube subtitru tulkojumu ievades uzlabota algoritma izveidošana
  • Video failu sagatavošana sociālajiem tīkliem
  • Anonīmu lietotāju rezultātu apkopošanas sistēmas izveide
  • Zināšanu pārbaudes uzdevumu atbilžu pārbaudes automatizēšana
  • Video apmacības materiālu meklēšanas algoritma ieviešana
  • Sistēmas lietotāju apmācība
  • Logotipa izstrāde
  • Sociālo tīklu kontu izveidošana un uzturēšana

Mācību platforma Read2do

Interneta vietne read2do.eu tiek veidota kā mūsdienīgs mācību palīgmateriāls, kurā tiks ievietota informācija un mācību materiāli mūsdienu jauniešiem saprotamā veidā.

Vietne sevī ietvers 8.,9.,10.klašu fizikas un ķīmijas mācību programmas tēmu atspoguļošanu mācību video veidā. Projekta galvenais mērķis ir parādīt jauniešiem, ka skolā iegūtās teorētiskās zināšanas ir noderīgas un tās tiek pielietotas ikdienā. Lai to izdarītu, un saikni starp teoriju un praktisko pielietojumu, atspoguļotu jauniešiem saprotamā valodā, nepieciešams izmantot informācijas tehnoloģijas, animācijas, intervijas un pašus jauniešus.

Līdz ar tehnoloģiju attīstību, aizvien vairāk paveras iespējas veidot mūsdienīgākus un tehnoloģijām atbilstošākus mācību materiālus, kas nenoliedzami ir daudz saistošāki mūsdienu jauniešiem. Veidojot interaktīvus materiālus, kuru tapšanā var piedalīties jaunieši, viņus daudz vairāk motivē interesēties par noteikto tēmu un iedziļināties tajā, kā arī izpētīt to arvien nopietnāk.

Projekts tiek īstenots Baltijas valstu ietvaros un tā sadarbības partneri Latvijā ir Rīgas Valsts 3.ģimnāzija un Ogres 1.vidusskola, Lietuvā - Šiaulių r. Meškuičių gimnazija un Igaunijā - Kärdla Põhikool.

Biedrības “Vidzmes inovāciju instruments” Erasmus+ programmas īstenoto projektu “The practical usage of your theoretical knowledge” līdzfinansē Eiropas Savienība.
Projekta attīstības gaitai var sekot projekta Facebook lapā “read2do” un Instagram “read2do”, kā arī visa projekta mājas lapā www.read2do.eu.

Kopīgot

Vēlies ko līdzīgu? Pajautā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!